Pethomer

Domowy hotel dla psów
we Wrocławiu

Hotel dla psów – co to za usługa?

Pethomer udostępnia usługę hotelu dla psów 7 dni w tygodniu. Jeśli poszukujesz zakwaterowania dla psa we Wrocławiu na czas wyjazdu, petsitter z Pethomer zapewni opiekę dla Twojego pupila. Podczas Twojej nieobecności doświadczony opiekun otoczy Twojego psiaka lub kota należytą troską na jaką zasługuje. Z Pethomer Twój pies jest zawsze w dobrych rękach!

Sprawdź inne usługi Pethomer we Wrocławiu

Hotel dla zwierząt – cena a koszt pet sitting we Wrocławiu

W Pethomer znajdziesz właściwego przyjaciela dla Twojego psa w rozsądnej cenie. Koszt opieki zależy od petsittera, który ustala stawki dla swoich usług. Petsitter, czyli psi opiekun lub psia niania, to usługa alternatywna do hotelu dla zwierząt i bardziej elastyczna pod względem cenowym oraz zakresu obowiązków. Wykwalifikowany opiekun zajmie się Twoimi psem lub kotem podczas nieobecności, gdy jesteś w pracy, na wakacjach lub załatwiasz inne sprawy. Twój zwierzak będzie miał czułą i profesjonalną opiekę w przystępnej cenie.

Warunki przyjęcia psa do hotelu

Pamiętaj, że rezerwację najlepiej dokonać z wyprzedzeniem. Twoje nerwy będą spokojniejsze, niż pozostawiając wszystko na ostatnią chwilę. Masz możliwość skontaktowania się z petsitterem poprzez pethomer.com i zadania dodatkowych pytań. Zapytaj o warunki, jakie panują u petsittera, czy pies będzie miał miejsce do wybiegania się, czy może wchodzić na kanapę, jak często będzie wyprowadzany na spacery itp. Porozmawiaj chwilę z potencjalnym opiekunem psa i gdy już zdecydujesz, że jest to właściwa osoba, ustal zasady odbioru pupila.

Poznaj naszych Opiekunów