Pethomer

Karmienie psów i kotów
we Wrocławiu

szybkie karmienie

Karmienie kota, karmienie psa – Wrocław

Codzienny posiłek jest podstawą zdrowego trybu życia dla zwierzaka. Kot lub pies muszą jeść regularnie, nie zawsze jednak możemy znaleźć wystarczająco czasu, żeby zadbać o właściwą rutynę posiłków dla naszego pupila. Niespodziewany wyjazd lub inne okoliczności mogą sprawić, że musimy pozostawić swojego czworonoga w domu. Nie zawsze mamy kogoś kto złoży wizyty u kota lub psiaka podczas naszej nieobecności.

Z pomocą przychodzi Pethomer, gdzie znajdziesz zaufanego opiekuna lub opiekunkę na krótką wizytę. Karmienie psa, odwiedziny u kota? Petsitter z Wrocławia będzie doglądał pełnej miski u Twojego pupila pod nieobecność oraz zapewni dawkę czułości, żeby zwierzak nie stresował się zbytnio brakiem Twojej osoby w swoim otoczeniu. Każdy petsitter z Pethomer kocha zwierzęta i zapewni im właściwą opiekę na czas rozstania z właścicielem.

Sprawdź inne usługi Pethomer we Wrocławiu

opiekun dla psa

Pet sitting – krótka wizyta u psa i kota

Szybka wizyta u zwierzaka w Twoim domu pozwala na karmienie, wymianę wody i zabawę, żeby zwierzak nie czuł się samotny i był najedzony. A najedzony pupil to szczęśliwy pupil. Petsitter z Pethomer nakarmi i sprawdzi czy wszystko w porządku u zwierzaka. Pogłaszcze, przytuli ograniczając stres i poczucie osamotnienia. Skontaktuj się z petsitterem i ustal godziny wizyty u kota lub psa oraz dostępu do posesji.

Poznaj naszych Opiekunów