Pethomer

Domowy hotel dla psów
w Łodzi

Hotel dla psów – na czym polega ta usługa?

Wielu właścicieli psów i kotów ma problemy z połączeniem posiadania zwierzaka oraz wyjazdów – czy to wakacyjnych, czy zawodowych. Z myślą o takich osobach powstały hotele dla psów w Łodzi. To miejsca tworzone przez pasjonatów, dla których opieka nad czworonogami to prawdziwa przyjemność. Pozostawiając swojego ulubieńca w domowym hotelu dla psów, możesz bez obaw udać się na urlop czy też w delegację. Otoczony miłością petsittera w Łodzi, spędzi ten czas w doskonałym nastroju, a po Twoim powrocie – powita Cię radosnym merdaniem ogona. Hotel dla psa będzie nieocenioną pomocą przy każdym wyjeździe, planowanym pobycie w szpitalu czy też w trakcie choroby, która unieruchomiła Cię w domu. Korzystając z takiej usługi, nie będziesz musiał więcej prosić sąsiadów czy rodziny o opiekę nad psem, bez trudu łącząc jego posiadanie i własne obowiązki.

Sprawdź inne usługi Pethomer w Łodzi

Co znajduje się w ofercie hotelu dla psa w Łodzi?

Hotel dla psów w Łodzi i okolicach – Zgierzu, Pabianicach, Rzgowie, Brzezinach czy Strykowie to miejsce, które zapewnia kompleksową opiekę nad zwierzętami. Zazwyczaj znajduje się on mieszkaniu Pethomera, oferując prawdziwie domowe warunki – miejsce na kanapie, w łóżku lub przytulnym legowisku. Hotel dla psów w Łodzi zadba o systematyczne spacery czworonoga, tak ważne w życiu każdego zwierzaka. Zapewni stosowne wyżywienie każdemu podopiecznemu, dbając o jego dobre samopoczucie. Całoroczny hotel dla zwierząt niejednokrotnie przyjmuje kilka czworonogów w jednym czasie. W konsekwencji Twój pupil zyska doskonałe towarzystwo, nawiązując nowe znajomości oraz aktywnie spędzając czas w trakcie Twojej nieobecności.

Jaki jest koszt hotelu dla psów?

Martwisz się, że cena hotelu dla psów będzie zbyt wysoka? Skontaktuj się z wybranym Pethomerem, oferującym pet sitting w Łodzi i negocjuj z nim stawkę za usługę. Każdy psi hotel w Łodzi samodzielnie ustala koszt opieki – dzięki temu w naszej bazie bez trudu znajdziesz opiekuna w przystępnej cenie. Hotel dla psów w Łodzi – Śródmieściu, Bałutach, Polesiu, Rudzie, Chojnach, Widzewie czy Staromiejskiej może odebrać Twojego ulubieńca z mieszkania lub poprosić Cię o jego przywiezienie. Zależnie od Waszych ustaleń, może także sam zapewnić zwierzakowi wyżywienie oraz zaspokajać inne jego potrzeby. Sposób odbioru oraz ewentualne dodatkowe czynności przy czworonogu mogą wpływać na ostateczny koszt usługi. Hotel dla psa w Łodzi to najlepsze rozwiązanie, jeśli zależy Ci na posiadaniu własnego zwierzaka, a zarazem od czasu do czasu potrzebujesz wyjechać – czy to prywatnie, czy zawodowo.

Poznaj naszych Opiekunów