Pethomer
Kraków

Domowy hotel dla psów
w Krakowie

Hotel dla psa – co to za usługa?

Bez względu na to, czy planujesz wyjazd wakacyjny, czy służbową podróż, już nie musisz martwić się o swojego pupila! Jeżeli chcesz spędzić czas poza domem bez obaw o los ukochanego czworonoga, zostaw go w hotelu dla zwierząt w Krakowie. To usługa oferowana przez zweryfikowanych opiekunów, którzy starannie i z miłością zaopiekują się Twoim psem lub kotem. Pet sitting w Krakowie cieszy się coraz większą popularnością, umożliwiając swobodne wyjazdy wszystkim właścicielom psów i kotów. Bardzo często w domu Pethomera mieszkają również inne zwierzaki. Sprawia to, że Twój ulubieniec spędzi czas w doborowym towarzystwie, socjalizując się, zawierając nowe przyjaźnie i nie czując się samotnie.

Sprawdź inne usługi Pethomer w Krakowie

Oferta hotelu dla zwierząt

Hotel dla psa i kota to miejsce, w którym pozostawisz pupila w okresie, gdy przez pewien czas nie będzie Cię w domu. Każdy petistter z Krakowa to prawdziwy miłośnik zwierząt, który zadba o powierzonego mu ulubieńca tak samo dobrze, jak o własnego. Pozwoli Twojemu przyjacielowi wyspać się w wygodnym łóżku, na kanapie bądź legowisku. Wyprowadzi psa na spacer tak często, by mógł on załatwić swoje potrzeby i nawiązać kontakty z innymi czworonogami. Poda mu także wskazaną karmę oraz zadba, by zwierzak nie nudził się i nie miał czasu tęsknić podczas takiej rozłąki.

Hotele dla psów w Krakowie – ile zapłacisz za ich usługi?

Psi hotel w Krakowie to miejsce, w którym bez obaw o bezpieczeństwo i sumienną opiekę pozostawisz swojego przyjaciela. Jednocześnie pewnie zastanawiasz się, ile zapłacisz za usługę pet sittingu w czasie Twojej nieobecności. Cena hotelu dla psów jest zależna od długości pobytu i opiekuna, ponieważ każdy Pethomer sam ustala swoje stawki. Dzięki temu możesz samodzielnie wybrać petsittera, który będzie odpowiadać Ci pod wszystkim względami. Możesz wziąć pod uwagę koszt jego usługi, miejsce zamieszkania i dodatkowe oferowane udogodnienia. Sprawi to, że wybierzesz najlepsze rozwiązanie, które w pełni zadowoli zarówno Ciebie, jak i Twojego ulubieńca.

Poznaj naszych Opiekunów