Pethomer
Kraków

Opieka nad zwierzętami
w Krakowie

opieka dzienna

Opieka dzienna – na czym polega usługa?

Niekiedy zdarza się, że u czworonoga występuje lęk separacyjny, objawiający się silnym stresem, niszczeniem mieszkania oraz długotrwałym wyciem i szczekaniem. Także zwierzaki, którym nie brak poczucia bezpieczeństwa, bywają znudzone samotnym przebywaniem w domu. Chcesz, by Twój pupil spędzał przyjemnie czas w trakcie Twojej nieobecności? Nawiąż współpracę z petsitterem z Krakowa, oferującym opiekę nad psami. To godna zaufania osoba, która zaopiekuje się psem zawsze wtedy, gdy będziesz tego potrzebować. Dzięki temu bez obaw o samopoczucie ulubieńca pójdziesz do pracy, spędzisz wolny dzień poza domem lub oddasz się wybranym przyjemnościom.

Sprawdź inne usługi Pethomer w Krakowie

opiekun dla psa

Pet sitting w Krakowie – zakres usług

Opieka nad pieskiem lub kotem to rozwiązanie, które trafi w potrzeby wielu właścicieli czworonogów. Dostępny w naszej bazie opiekun dla psa zorganizuje czas Twojemu pupilowi, zabierając go do swojego domu we wskazanych godzinach. Wypełni mu dzień w sposób dopasowany do jego potrzeb i możliwości, dotrzymując mu towarzystwa w chwilach rozłąki z Tobą. Praca opiekuna zwierząt obejmuje wyprowadzanie na spacer, karmienie oraz zabawę, dzięki której pies nigdy nie będzie się nudził. Profesjonalna opieka nad psem w Krakowie to propozycja dedykowana dla właścicieli czworonogów w każdym wieku. Jest ona szczególnie polecana osobom, które właśnie przyjęły pod swój dach młodego pieska. Opieka nad szczeniakiem w chwilach Twojej nieobecności wyeliminuje bowiem problem niszczenia przedmiotów i załatwiania się w mieszkaniu. Dzięki temu bez obaw połączysz opiekę nad szczeniakiem w Krakowie ze swoimi codziennymi obowiązkami.

Zalety współpracy z opiekunką do psa

Opiekunka dla psa to osoba, która sumiennie pomoże Ci zaspokoić wszelkie potrzeby Twojego ulubieńca. Spędzi czas z czworonogiem zarówno we wskazany przez Ciebie, jak i samodzielnie zorganizowany sposób. Opiekun zwierząt w Krakowie zadba o socjalizację Twojego psa oraz zapewni mu niezbędną porcję ruchu i towarzystwo każdego dnia. Cena za opiekę nad psem będzie także dostosowana do Twoich wymagań, nie nadwyrężając budżetu przeznaczonego na bieżące utrzymanie zwierzęcia.

Poznaj naszych Opiekunów