Pethomer
Usługi

Nasze usługi

domowy hotel dla psa pethomer

Domowy hotel dla psa

Wszędzie dobrze, ale u czułego opiekuna najlepiej! Gdy musisz wyjechać, zostaw swojego pupila pod opieką zweryfikowanego przez nas miłośnika zwierząt. Domowy hotel dla psów Pethomer to drugi dom dla Twojego zwierzaka. Zostanie tam otoczony opieką, a w razie smutku, będzie podrapany za uszkiem i po brzuchu. Spraw zwierzakowi przytulne wakacje w domu opiekuna na czas Twojej nieobecności.

spacer z psem pethomer

Spacer z psem

Pethomer wie, że Twój pupil jest wyjątkowy. Tyle słońca w naszym mieście, a Twój przyjaciel siedzi sam w domu. Znajdź psu przyjaciela od spacerów i dobrej zabawy. Daj czworonogowi szansę na toaletę, rozwijające wąchanie świata oraz kontakty socjalne w ciągu dnia! Zaufany opiekun przyjdzie po Twojego pupila i wspólnie powędrują do parku.

szybkie karmienie pethomer

Karmienie

Świeże łakocie to to, co nasze pupile lubią najbardziej. Mamy grono zaufanych człowieków, którzy chętnie odwiedzą Twojego zwierza w jego domu, nakarmią, dbając o regularność żywienia, gdy Pan czy Pani nie mogą wyjść ze spotkania lub po prostu wyjechali na kilka dni ☺ Regularna, urozmaicona dieta to podstawa pozytywnego nastroju pupila i powodu do merdania ogonkiem na Twój widok! Sposób otwarcia drzwi do domu pupila i inne szczegóły uzgodnicie między sobą.

opieka dzienna pethomer

Opieka dzienna

Teraz albo nigdy – czasem musisz coś załatwić, a nie możesz zabrać ze sobą czworonożnego przyjaciela. Umów swojego pupila na odwiedziny dzienne u opiekuna. Spędzą miło czas, porozmawiają, zjedzą smakołyki. Wiesz, jak jest: dobre towarzystwo to podstawa dobrze spędzonego dnia! Twój pupil będzie pod opieką petsittera od rana do wieczora, między sobą uzgodnicie, co będą robić oraz inne szczegóły.