Pethomer
O nas

Zespół Pethomer

Łączymy miłośników zwierząt

Pethomer łączy miłośników psów i kotów, którzy potrzebują pomocy w opiece nad nimi z osobami, które świadczą taką usługę (Opiekunami). Niezależnie czy potrzebne są: spacer, opieka dzienna, szybkie karmienie czy zaopiekowanie się zwierzakiem przez kilka dni w ramach hotelu. Pethomer to miejsce, w którym miłośnicy zwierząt (nazywamy ich Pethomerami) czekają na szansę opieki nad Twoim czworonożnym przyjacielem.

Stawiamy na indywidualizm i przyjacielskie relacje. Hotel dla zwierząt kojarzy Ci się z nieprzyjemną atmosferą i kennelami? To nie u nas! 😊 Pethomerzy przyjmą Twojego pupila do swoich domów i zajmą się nim tak jakby to był ich własny zwierzak, czyli z wrażliwością i czułością.

Opiekunowie z ramienia Pethomer to prawdziwi miłośnicy zwierząt! Wiemy, że kochasz swojego psiaka lub kotka i jak każdy właściciel martwisz się o jego bezpieczeństwo, również dla nas jest ono najważniejsze. Każdy użytkownik portalu jest przez nas sprawdzany. Przed publikacją profilu opiekuna weryfikujemy jego dane i przeprowadzamy z nim rozmowę, dzięki czemu znamy go i wiemy, że można mu powierzyć opiekę nad Twoim ukochanym czworonogiem.

zespol pethomer
Michał i Karolina z zespołu Pethomer