Pethomer
Warszawa

Opieka nad zwierzętami
w Warszawie

Mapa Warszawa Pet Sitter Pethomer.com
opieka dzienna

Opiekun, opiekunka dla psa – Warszawa

Opieka nad psem w Warszawie to usługa stworzona dla właścicieli nie mogących samodzielnie zająć się swoim pupilem w ciągu dnia. Jest ona dedykowana dla osób, które pracują poza domem, pozostawiając czworonoga w mieszkaniu. Będzie niezwykle przydatna w chwili, gdy psiak wykazuje objawy lęku separacyjnego, niszcząc przedmioty i głośno wyjąc. Stanie się nieocenioną pomocą w przypadku, gdy mieszka u Ciebie szczeniak lub psi senior, wymagający zwiększonej uwagi i liczby spacerów. Pet sitting w Warszawie to rozwiązanie, które pozwoli połączyć pracę zawodową i krótsze wyjazdy z posiadaniem własnego czworonoga.

Sprawdź inne usługi Pethomer w Warszawie

opiekun dla psa

Czym zajmuje się petsitter z Warszawy?

Zakres pracy opiekuna zwierząt jest każdorazowo ustalany z właścicielem czworonożnego pupila. Opiekunka dla psa może zabrać do siebie Twojego przyjaciela, towarzysząc mu przez wybrany okres czasu oraz ułatwiając zniesienie rozłąki. Na Twoje życzenie petsitterka poda mu wskazaną karmę dbając, by zwierzak zawsze miał pełny brzuszek. Opieka nad pieskiem będzie obejmować także niezbędne spacery i zabawy, które pozwolą mu zaspokoić wszelkie społeczne i fizjologiczne potrzeby. Dla wielu osób niezwykle przydatnym rozwiązaniem będzie opieka nad szczeniakiem w Warszawie. Młode psy potrzebują bowiem znacznej porcji uwagi oraz licznych spacerów, na które trudno jest wygospodarować czas pracując na pełny etat.

ikona_aplikacja_mobilna

Dlaczego warto zatrudnić opiekuna dla psa?

Opieka nad psami to czynność, która wymaga odpowiednio dużo czasu, wiedzy oraz doświadczenia. Profesjonalny opiekun zwierząt z Warszawy pomoże Ci w codziennym dbaniu o Twojego pupila, niezależnie od jego wieku. Pethomer zaopiekuje się psem, dotrzymując mu towarzystwa w czasie Twojej nieobecności. Opiekunka do psa dopilnuje, by spędził on dzień w aktywny i ciekawy sposób, dopasowany do jego możliwości fizycznych. Uzgodniona wspólnie cena za opiekę nad psem będzie również przystępna dla każdego właściciela. Dzięki temu każdy posiadacz czworonoga będzie mógł skorzystać z pomocy petsittera, bez obaw o stan swojego portfela.

Poznaj naszych Opiekunów