Pethomer
Pomoc

Najczęściej zadawane pytania

Nasza społeczność opiera się na wzajemnej życzliwości, wszyscy sobie pomagamy i wspieramy się – pamiętajcie o tym, gdy pojawią się trudności w rezerwacji lub nieoczekiwane sytuacje.

Psi i Koci Rodzic (właściciel zwierzaka):

Doba w domowym hotelu dla psów jest liczona od momentu przyjęcia zwierzaka przez Opiekuna i trwa 24 godziny. Jeżeli przywieziesz swojego pupila do Opiekuna o godzinie 10 rano to odbiór powinien być nie później niż do godziny 10 rano w ostatni dzień trwania pobytu. Jeżeli wiesz, że możesz odebrać psa dopiero popołudniu lub na wieczór, daj znać o tym Opiekunowi. W takiej sytuacji może zostać doliczona dopłata za dodatkowe godziny opieki.

Płatności i komunikacja przez portal Pethomer.com ma istotne znaczenie w zapewnieniu bezpieczeństwa zarówno Tobie, jak i Opiekunowi. Jeżeli płatność ma miejsce poza portalem, rezerwacja nie będzie objęta gwarancją Programu Ochrony Pethomer, ani naszą pomocą w razie kłopotów.

Dlatego, gdy ktoś prosi Cię o zapłatę gotówką, przelewem lub innym sposobem, niż płatność przez Pethomer – odmów takiej osobie i przypomnij, że płatność za pośrednictwem portalu zapewnia bezpieczeństwo dla obu stron.

Jeżeli Opiekun nalega na „dogadanie się” poza portalem, możesz nam to zgłosić. Płatność poza Pethomer może prowadzić do zawieszenia konta Opiekuna i właściciela zwierzaka.

Wiemy, że kochasz swojego zwierzaka i jak każdy psi rodzic martwisz się o jego bezpieczeństwo, również dla nas jest ono najważniejsze. Przed publikacją profilu opiekuna weryfikujemy jego dane i przeprowadzamy z nim rozmowę, dzięki czemu znamy go i wiemy, że można mu powierzyć opiekę nad Twoim ukochanym czworonogiem. Zanim przekażesz pupila petsitterowi, możesz się z nim spotkać, aby być pewnym, że ta para się polubi 🙂

Opiekun ma 48 godzin na zatwierdzenie lub odrzucenie rezerwacji, jeżeli w tym czasie nie odpowie, zapytanie jest anulowane.

Odwoływanie rezerwacji przez opiekunów nie jest zgodne z zasadami naszego portalu, ale takie jest życie, czasami po prostu plany się zmieniają… Spróbuj znaleźć innego opiekuna, a jeżeli masz z tym kłopot – skontaktuj się z nami, pomożemy 🙂 A jeśli zdarzy Ci się to kilka razy u tego samego opiekuna – powiedz nam o tym.

Możesz bezkosztowo odwołać rezerwację do 7 dni przed rozpoczęciem pobytu, po tym terminie będziesz obciążony(a) kwotą całej rezerwacji. Jeżeli chcesz odwołać rezerwację, skontaktuj się z nami (adres e-mail [email protected]).

Czas na zwrot zapłaty to 15 dni roboczych, jednak postaramy się to zrobić szybciej 🙂
Zalecamy, aby psi rodzic sam zawiózł zwierzaka do opiekuna i na koniec pobytu go odebrał, jednak takie szczegóły możecie uzgodnić między sobą.
  1. Jeśli dowiesz się, że Twój piesek zaginął niezwłocznie nas o tym poinformuj. Natychmiast podejmiemy odpowiednie kroki w celu najszybszego odnalezienia pupila.
  2. Dokładamy wszelkich starań, aby taka sytuacja się nie wydarzyła, mimo to trzeba być przygotowanym na wszystko. Dlatego zadbaj o to, aby Twój piesek na każde wyjście miał ubraną obróżkę z zawieszką informacyjną. Na zawieszce powinien się znaleźć Twój numer telefonu.
Są różne rozwiązania umożliwiające przekazanie klucza, w tym tzw. key box (skrzyneczka na kod do której schowasz klucz), smartlock (zamek elektroniczny sterowany smartfonem), zaufane miejsce na klucze – umów się z opiekunem, w jaki sposób będzie mógł otworzyć drzwi.
  1. Z dnia na dzień w Pethomer przybywa coraz więcej opiekunów z różnych miejsc. Jeżeli w Twoim pobliżu jeszcze nikogo nie ma – sprawdź następnego dnia. Może ktoś nowy się zarejestrował ?
  2. Jeżeli sprawa jest pilna i nie możesz czekać – skontaktuj się z nami. Postaramy się jak najszybciej pomóc i znaleźć opiekę dla Twojego zwierzaka.

Opiekun:

Przyjęcie szczeniaka w domu to bardzo odpowiedzialna decyzja. Odpowiednie przygotowanie domu to podstawa, w ten sposób zapewnisz bezpieczeństwo zwierzakowi, a także ochronisz swoje buty, meble i inne przedmioty.

Tu znajdziesz informacje o tym, jak przygotować dom na przybycie szczeniaka -> https://pethomer.com/jak-przygotowac-dom-na-przybycie-szczeniaka/

Płatności i komunikacja przez portal Pethomer.com ma istotne znaczenie w zapewnieniu bezpieczeństwa. Jeżeli płatność ma miejsce poza portalem, rezerwacja nie będzie objęta gwarancją Programu Ochrony Pethomer, ani naszą pomocą w razie kłopotów.

Dlatego, gdy ktoś pyta Cię, czy może zapłacić gotówką, przelewem lub innym sposobem, niż płatność przez Pethomer – odmów takiej osobie i przypomnij, że płatność za pośrednictwem portalu zapewnia bezpieczeństwo dla obu stron.

Jeżeli psi/koci rodzic nalega na zapłaceniu Ci poza portalem, możesz nam to zgłosić. Przyjmowanie płatności poza Pethomer może prowadzić do zawieszenia konta Opiekuna i właściciela zwierzaka.

Dlatego, gdy ktoś prosi Cię o zapłatę gotówką, przelewem lub innym sposobem, niż płatność przez Pethomer – odmów takiej osobie i przypomnij, że płatność za pośrednictwem portalu zapewnia bezpieczeństwo dla obu stron.

Jeżeli Opiekun nalega na „dogadanie się” poza portalem, możesz nam to zgłosić. Płatność poza Pethomer może prowadzić do zawieszenia konta Opiekuna i właściciela zwierzaka.

Wersja mobilna — kliknij trzy kreseczki w lewym górnym rogu, następnie wybierz “TWÓJ PROFIL OPIEKUNA” i kliknij “Edytuj dostępność”.

Wersja na komputerze — po zalogowaniu się na pethomer.com, kliknij awatar w prawym górnym rogu, następnie wybierz “TWÓJ PROFIL OPIEKUNA” i kliknij “Edytuj dostępność”.

Wersja mobilna — kliknij trzy kreseczki w lewym górnym rogu, następnie wybierz “TWÓJ PROFIL OPIEKUNA”, kliknij “Edytuj Profil Opiekuna” i wejdź w zakładkę “Twój cennik”.

Wersja na komputerze — po zalogowaniu się na pethomer.com, kliknij awatar w prawym górnym rogu, następnie wybierz “TWÓJ PROFIL OPIEKUNA”, kliknij “Edytuj Profil Opiekuna” i wejdź w zakładkę “Twój cennik”.

Świetnie, teraz upewnij się, że termin jest dla Ciebie odpowiedni i zaakceptuj zapytanie. Jeżeli termin nie jest dla Ciebie odpowiedni, odrzuć zapytanie, pamiętaj, że nasza społeczność opiera się na wzajemnej życzliwości, więc wyjaśnij psiemu / kociemu rodzicowi, dlaczego odrzucasz zapytanie.

Wiemy, wiemy, czasami plany się zmieniają i po prostu nie możesz przyjąć zwierzaka. Skontaktuj się z Psim / kocim rodzicem i powiedz im o tym, a następnie skontaktuj się z nami w celu anulowania rezerwacji ([email protected]).

Pewnie Psi / koci rodzic zapomniał o opłaceniu usługi – przypomnij mu o tym delikatnie.
Wymagamy, aby opiekunowie legitymowali się dowodem osobistym, dlatego musisz mieć skończone 18 lat.

Wersja mobilna — kliknij trzy kreseczki w lewym górnym rogu, następnie wybierz “Mój profil”, kliknij “Zmień przy awatarze.

Wersja na komputerze — po zalogowaniu się na pethomer.com, kliknij awatar w prawym górnym rogu, następnie wybierz “Mój profil”, kliknij “Zmień przy awatarze.

Zatrzymujesz 80% swoich dochodów, reszta przeznaczania jest na promocję oraz zachowanie bezpieczeństwa Twoich usług.

Od początku 2022 roku do odwołania obowiązuje mała promocja i zatrzymujesz 90% dochodów! 🙂

Wersja mobilna — kliknij trzy kreseczki w lewym górnym rogu, następnie wybierz “TWÓJ PROFIL OPIEKUNA”, kliknij “Edytuj Profil Opiekuna” i wejdź w zakładkę “Twoje usługi”.

Wersja na komputerze — po zalogowaniu się na pethomer.com, kliknij awatar w prawym górnym rogu, następnie wybierz “TWÓJ PROFIL OPIEKUNA”, kliknij “Edytuj Profil Opiekuna” i wejdź w zakładkę “Twoje usługi”.

Zaznaczone usługi to te, które są aktywne i widoczne na Twoim profilu opiekuna.

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Przelew weryfikacyjny gwarantuje nam, że dane użytkownika są prawdziwe i wiemy komu będziemy powierzać zwierzaka do opieki. Jest to bardzo ważny krok, bez weryfikacji danych nie możemy aktywować twojego profilu.

Abysmy mogli aktywowac Twoj Profil Opiekuna na Pethomer, zweryfikuj swoja tozsamosc za pomoca przelewu weryfikacyjnego na 1GR. Weryfikacja tozsamosci to kluczowy punkt w utrzymaniu bezpieczenstwa na naszej platformie.


Nr konta: 84 1870 1045 2078 1070 7913 0006
Nazwa: MP Software PSA [wlasciciel Pethomer.com]
W tytule przelewu wpisz: swoje Imie i Nazwisko