Pethomer
Gdańsk

Domowy hotel dla psów
w Gdańsku

Hotel dla psów – na czym polega usługa?

Musisz wyjechać w podróż służbową, a może wybierasz się na wakacje, na które nie możesz zabrać ze sobą swojego psa? Chcesz, by Twój wyjazd przebiegł w spokojnej i miłej atmosferze, pozbawionej obaw o los ukochanego pupila? Skorzystaj z usługi, jaką jest hotel dla psów Gdańsk. Wszyscy współpracujący z nami opiekunowie są starannie zweryfikowani. Dzięki pet sittingowi w Gdańsku możesz bez stresu zostawić u wybranej osoby swojego przyjaciela, wyruszając w delegację lub turystyczny wyjazd.

Sprawdź inne usługi Pethomer w Gdańsku

Hotel dla zwierząt w Gdańsku

W Pethomer znajdziesz właściwego przyjaciela dla Twojego psa w rozsądnej cenie. Koszt opieki zależy od petsittera, który ustala stawki dla swoich usług. Petsitter, czyli psi opiekun lub psia niania, to usługa alternatywna do hotelu dla zwierząt i bardziej elastyczna pod względem cenowym oraz zakresu obowiązków. Wykwalifikowany opiekun zajmie się Twoimi psem lub kotem podczas nieobecności, gdy jesteś w pracy, na wakacjach lub załatwiasz inne sprawy. Twój zwierzak będzie miał czułą i profesjonalną opiekę w przystępnej cenie.

Warunki przyjęcia psa do hotelu

Pamiętaj, że rezerwację najlepiej dokonać z wyprzedzeniem. Twoje nerwy będą spokojniejsze, niż pozostawiając wszystko na ostatnią chwilę. Masz możliwość skontaktowania się z petsitterem poprzez pethomer.com i zadania dodatkowych pytań. Zapytaj o warunki, jakie panują u petsittera, czy pies będzie miał miejsce do wybiegania się, czy może wchodzić na kanapę, jak często będzie wyprowadzany na spacery itp. Porozmawiaj chwilę z potencjalnym opiekunem psa i gdy już zdecydujesz, że jest to właściwa osoba, ustal zasady odbioru pupila.

Poznaj naszych Opiekunów