Pethomer
Program Ochrony Pethomer

Program Ochrony Pethomer

Ochrona dla klienta

Ochrona rezerwacji – to rzadkość, ale może się zdarzyć, że Opiekun odwoła swoją usługę w ostatniej chwili. W takiej sytuacji otrzymujesz ekspresowe znalezienie zastępstwa lub pełny zwrot wpłaconej kwot.

Ochrona pupila – dokładamy wszelkich starań, aby Twój pies był bezpieczny. Opiekunowie przechodzą kilkuetapową weryfikacje. Jesteśmy pewni, że wszystko pójdzie dobrze, a w przypadku negatywnego scenariusza możesz liczyć na nasze wsparcie.

Ochrona płatności – pamiętaj, aby nie płacić za rezerwację poza naszym portalem. Płacąc przez Pethomer.com masz gwarancję zwrotu w razie konieczności odwołania rezerwacji (w ramach terminów wskazanych w Standardach Pethomer. Jeżeli Opiekun prosi Cię o przelew prywatny (“poza portalem”) lub płatność gotówką bardzo prosimy o zachowanie ostrożności i zgłoszenie takiej sytuacji. Nie możemy w żaden sposób odpowiadać za rezerwacje wykonane poza naszym portalem.

Ochrona dla Opiekuna

Gwarancja rezerwacji – Przyjmując rezerwację alokujesz swój prywatny czas na opiekę nad pupilem swojego klienta. Dlatego, bez Twojej zgody, rezerwacja wykonana za pośrednictwem Pethomer.com nie może zostać odwołana, po upłynięciu regulaminowego terminu na anulowanie rezerwacji wskazanego w Standardach Pethomer.