Zobacz jak ułatwimy życie tobie i twojemu ulubieńcowi

Psi hotel

Wszędzie dobrze, ale u czułego opiekuna najlepiej!  Gdy musisz wyjechać, zostaw swojego pupila pod opieką zweryfikowanego przez nas miłośnika zwierząt. Twój ulubieniec zostanie otoczony opieką, a w razie smutku, będzie podrapany za uszkiem i po brzuszku.

Pupil przez cały czas zostaje w domu Pethomera. Zalecamy, abyś zawiózł ulubieńca w uzgodnionym terminie do domu opiekuna, jednak szczegóły możecie uzgodnić między sobą. Zachęcamy również, abyście wcześniej spotkali się i upewnili, że opiekun i psiak zostaną kumplami 🙂

Zarezerwuj

Spacer

Tyle słońca w naszym mieście, a Twój przyjaciel siedzi sam w domu. Daj czworonogowi szansę na toaletę, rozwijające wąchanie świata oraz kontakty socjalne w ciągu dnia! Zaufany opiekun przyjdzie po Twojego pupila i wspólnie powędrują w park!

Umówisz się z Pethomerem na konkretną godzinę, a sposób otwarcia drzwi do twojego mieszkania uzgodnicie między sobą.

Zarezerwuj

Karmienie

Świeże łakocie to to, co nasze pupile lubią najbardziej. Mamy grono zaufanych człowieków, którzy chętnie odwiedzą Twojego zwierza w jego domu, nakarmią, dbając o regularność żywienia, gdy Pan czy Pani nie mogą wyjść ze spotkania lub po prostu wyjechali na kilka dni ☺ Regularna, urozmaicona dieta to podstawa pozytywnego nastroju pupila i powodu do merdania ogonkiem na Twój widok!

Sposób otwarcia drzwi do domu pupila i inne szczegóły uzgodnicie między sobą.

Zarezerwuj

Opieka dzienna

Teraz albo nigdy – czasem musisz coś załatwić, a nie możesz zabrać ze sobą czworonożnego przyjaciela. Umów swojego pupila na odwiedziny dzienne u opiekuna. Spędzą miło czas, porozmawiają, zjedzą smakołyki. Wiesz, jak jest: dobre towarzystwo to podstawa dobrze spędzonego dnia!

Twój pupil będzie pod opieką Pethomera od rana do wieczora, między sobą uzgodnicie, co będą robić oraz inne szczegóły.

Zarezerwuj