Pethomer
Gdańsk

Opieka nad zwierzętami
w Gdańsku

opieka dzienna

Opieka dzienna – na czym polega usługa?

Codziennie pracujesz wiele godzin poza domem, a w tym czasie Twój pies nudzi się samotnie w mieszkaniu? Pupil cierpi z powodu lęku separacyjnego? A może potrzebujesz chwili tylko dla siebie, nie musząc w tym czasie martwić się o swojego ulubieńca? Z pomocą przyjdzie Ci opiekun zwierząt w Gdańsku. Dzięki jego usługom Twój ulubieniec w przyjemny sposób spędzi czas, a Ty łatwiej skupisz się na obowiązkach czy zasłużonym relaksie. Mieszka u Ciebie dorosły pies, wymagający czworonożny senior lub aktywny szczeniak? Opieka nad nim to sama przyjemność dla każdego współpracującego z nami petsittera z Gdańska.

Sprawdź inne usługi Pethomer w Gdańsku

opiekun dla psa

Zakres opieki nad psem w Gdańsku

Twój mały przyjaciel nie lubi zostawać sam w ciągu dnia? Profesjonalna opieka nad pieskiem to doskonała propozycja zarówno dla ciebie, jak i Twojego czworonoga. Zależnie od Waszych potrzeb, opiekun dla psa może zabierać zwierzaka do siebie codziennie lub w wybrane dni tygodnia. Może on wyręczać Cię w karmieniu pupila, podając mu starannie odmierzone posiłki we wskazanych przez Ciebie porach. Jeśli Twój pies źle znosi samotność, praca opiekuna zwierząt może obejmować również towarzyszenie mu i zabawianie do czasu Twojego powrotu. Takie wsparcie jest szczególnie cenne w sytuacji, gdy posiadasz młodego i aktywnego pieska. Opieka nad szczeniakiem w Gdańsku sprawi, że znacznie łatwiej zniesie on rozłąkę z Tobą. Spędzając czas z zaufaną opiekunką do psa, Twój pupil nie zniszczy także wnętrza mieszkania i cennych dla Ciebie przedmiotów.

ikona_aplikacja_mobilna

Profesjonalna opieka nad psami – zalety

Szukasz sprawdzonej osoby, która starannie zaopiekuje się psem? Z myślą o potrzebach Twoich i Twojego pupila, przygotowaliśmy ofertę pet sittingu w Gdańsku. Każda współpracująca z nami opiekunka dla psa spędzi czas z czworonogiem w wybrany przez Ciebie sposób. Zorganizuje Twojemu pupilowi aktywny wypoczynek oraz zapewni towarzystwo sprawiając, że przyjemnie minie mu cały dzień. Cena za opiekę nad psem będzie dostosowana do Twoich możliwości, a Ty z czystym sumieniem będziesz mógł zająć się obowiązkami.

Poznaj naszych Opiekunów